Biokrby

Žádné přívody, žádný komín, žádná saze, žádný popel, žádný kouř. S bioetanolem dosáhnete nejvyššího komfortu. Ukažte svůj smysl pro styl a luxus.
Montáž biokrbu není příliš obtížná, ale je velmi užitečné a moderní zařízení pro domácí interiér. Ze svého jména je zřejmé, že toto zařízení je podobné jeho staršímu bratrovi, krbu na dřevo. Je vytvořen tak, aby poskytoval teplo a pohodlí ve vašem domě. Výrazným a zásadním rozdílem je typ paliva, na kterém fungují bio krby. Oheň v bio krbu se objevuje v procesu spalování biopaliv, tzv. bioetanol. 
V našem případě se používá speciální bioetanol s malými přísadami, které dávají plamenů  přírodní červeno-modrou barvu. Pálení, biopalivo nezanechává po sobě vůni, nejsou ani stopy saze. Ačkoli některé druhy paliva mají aromatické přísady, jejichž spalování vytváří vůni dřeva nebo kávy. 
Tato výjimečná vlastnost biopaliv umožnila vytvořit krb, který nevyžaduje žádný komín a v důsledku toho může být používán kdekoli. Ať už je to byt, kancelář, restaurace nebo kavárna, venkovský dům nebo letní dům, můžete použít bio krb bez omezení.
Spalování plamenů, kromě tepla a pohodlí po sobě zanechává pouze CO2 a vodní páru, čímž se minimalizuje vysouvání v místnosti, umožňuje použití bio krby i v malých místnostech.